MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 7748195
nr 774 8195
Vitrinskåp
20-tal, Björk, längd: 123, djup: 52, höjd: 195
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
850 kr
måndag 27 augusti 2012
kl 17:55:41
800 kr
800 kr